sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

Mesleki Eğitim Protokolü İmzalandı

Bafra İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezinden İşbirliği Protokolü. Damsan Makina Sanayi, Bafra Madeni Sanatkâr Odası ve Bafra Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası ile Bafra İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezi arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.
Bu haber 2019-05-03 10:26:53 eklenmiş ve 219 kez görüntülenmiştir.

 

Protokolün amacı işletmelerde yapılan pratik eğitimin bütünlüğü içerisinde bireyleri bir mesleğe hazırlayarak, mesleklerinde gelişmelerine imkân ve eğitim sonunda belge almalarını sağlamaktır Ayrıca alan öğretmenlerinin işbaşı eğitimine katkı sunarak mesleğin öğretilmesini kolaylaştırararak, Öğrencilerin sosyal aktiviteler içerisinde yer alması amaçlanmaktadır. Okulun fiziki donanımlarından oda üyelerinin ve işletmelerin Eğitim amaçlı olarak faydalanmalarını imkân sağlanacaktır. Protokol ile okulun atölyelerinin teçhizat donanımına katkı sağlamak amaçlanmaktadır. İşletmeden mezun olan öğrencilerin öncelikle işletmelerde istihdam edilmesini, öğrencilerin iş güvenliği ilkeleri içerisinde çalışmalarını sağlayarak iş güvenliği eğitimleri düzenlemektir. Protokol imza törenine Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, DAMSAN Makina Sanayi adına Recep KOCABAŞ, Bafra Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Hurşit TULUM, Bafra Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Bülent KULAKSIZ ve İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ayhan KANDAZOĞLU katıldı.

ETİKETLER : eğitim protokol imza bafra meslek
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.