OKUL MÜDÜRÜ KAFKAS' TAN ÖĞRETMENİNE İMZALI ŞİİR KİTABI !

Bafra ilçesindeki Galip Öztürk Ortaokulu Müdürü iken; Samsun Ondokuz Mayıs ilçesindeki, 19 Mayıs İmam Hatip Ortaokulu Müdürü olarak atanan Ahmet KAFKAS; İlk şiir kitabı " Bir Bal Köpüğü " nü; öğretmeni, şair, yazar ve gazeteci Oktay ZERRİN için imzaladı.
Bu haber 2019-05-01 12:10:05 eklenmiş ve 289 kez görüntülenmiştir.

 

Zerrin şöyle dedi: " Ne mutlu bana ki; böyle yetenekli, edebiyat aşığı, şair ve yazar öğrencilerim var. Ailece; genelde kızımın işi nedeniyle Atakum' da ikamet ettiğimizden; öğrencim ve şu anda Samsun 19 Mayıs İmam Hatip Ortaokulu Müdürü olan Ahmet Kafkas' ın, Bafra Eflatun Kitap Kafe'deki imza gününe gidememiştim.

Ancak imza günü sonrası; Bafra' ya bir gidişimde; kitabını Eflatun Kafe'den alıp, 27 Nisan 2019 Cumartesi günü düzenlediği Bafra Çelik AVM' deki imza gününde imzalatma imkanım oldu.

Kitabındaki şiirleri de çok beğendim. Bafra ve Türk Edebiyatı bir şair daha kazanmış oldu.  Ahmet Kafkas' ın dışında ayrıca; öğretmenlik yapan Ülkü Duran BULUT, Ülker KARATAŞ gibi şair öğrencilerim ve öğretmenler de var. Hepsiyle gurur duyuyor ve kutluyorum.

 19 Mayıs ilçesi, İmamHatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Kafkas; öğretmeni şair, yazar ve gazeteci Oktay ZERRİN' e imzaladığı kitabında " Kıymetli Hocam Oktay ZERRİN' e mutlu, huzurlu, şiir tadında bir ömür dileklerimle. " şeklinde duygu ve düşüncesini dile getirdi.

tmjcyj2rodmup6z437k.jpg

ve09j4n1on2pugirny9j.jpg

Haber Merkezi- Bafra

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.