sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

GAZİOSMANPAŞA İLKOKULU 23 NİSAN KUTLAMALARI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları; Bafra Gazşosmanpaşa İlkokulu' nda da gerçekleştirildi.
Bu haber 2019-04-24 16:29:59 eklenmiş ve 70 kez görüntülenmiştir.

 

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları; Ana Sınıfı' ndan 4. Sınıflara kadar, tüm öğrenci, öğretmen ve velilerin de katıllımlarıyla okul bahçesinde gerçekleşti.

Kutlama Programı; Saygı Duruşu ve 3. Sınıf Öğretmeni Sedat Gürbüz yönetiminde; İstiklal Marşı' mızın okunmasıyla başladı.

1. Sınıf Öğretmeni Mahmut Öztürk; günün anlam ve önemini dile getiren bir konuşma yaptı. Programda, günün anlam ve önemine uygun şiirler okundu

Ana Sınıfı' ndan 4. Sınıfa kadar tüm sınıflar; sırasıyla hazırlamış oldukları gösterilerini sundular. Program, öğrenci velilerinden büyük alkış aldı.

Okul Müdürü Recep DOKGÖZ; 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları' nda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür edip kutladı.

rcq41y2ahgy4ue1zgdn.jpg

10fibhuhqsead3qp09ro.jpg

nz6owkko3fypwt465fhp.jpg

nx5xsmvmge1aqqsd99ir.jpg

prvyaa0qlh5552vhdrl.jpg

gh53sdulrcyzucaseyrf.jpg

8vedq97v3gv3pedilw7u.jpg

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.