SAMSUNSPOR BAYRAKLARI ŞAMPİYONLUKTAN PLAY OFF AŞKINA

Özellikle evinde alması gereken bazı maçları; berabre bitirip; bir anda şampiyonluk potasından uzaklaşan Yılport Samsunspor; şimdiki yeni hedefini Play-Off olarak belirledi.
Bu haber 2019-04-23 18:26:42 eklenmiştir.

 

Bu amaçla; önceleri, Şampiyonluk düşüncesiyle Samsun' un Mecidiye, Çiftlik gibi yerlere ve diğer bazı bölgelere asılan Samsunspor Bayrakları; şimdi Paly-Off aşkına dalgalanıyır.

Taraftarlar ve futbolçevresi; her ne kadar; şu anda lider Keçiörengücü ile arada 3 puan fark olsa da , bu saatten sonra Şamiyonluğun imkansızlığını belirtiyorlar.

Yılport Samsunspor; yeni ve tek hedefini, bu nedenle Play-Off olarak beirledi.Samsun' da UTAŞ Uşakspor ile  oynanan ve 4-0 Samsunspor lehine sonuçlanan farklı skora rağen; cömertçe harcaan bir çok gol fırsatı ve rakibin Samsun kalesindeki tehlikeli atakların, kaleci Furkan KÖSE tarafından başarıyla etkisiz hale getirilmesi, Samsunspor taraftarlarını, Play-off' lar öncesi endişeye sürükledi.

Ancak; buna rağmen taraftarlar ve tümşehir, Play- off' lardan başarıyla çıkıp, bir üst kategori olan 1. Lig' e yükselebilmenin hesaplarını yapıyor.

Kulüp Başkanı İsmail UYANIK ve Antrenör İsmet TAŞDEMİR, futbolcularını Play-off için manevi destekte bulunurken, taraftarlar da süre kısaldıkça, merak ve heyecan had safhaya ulaşmış durumda.

0lfzvc5vf7ehllinpe2g.jpg

25vqv4k6sf9kxbri2kr.jpg

ijf1nmugl98mkyipgz.jpg

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

sex shop

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.