sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

SAMSUNSPOR BAYRAKLARI ŞAMPİYONLUKTAN PLAY OFF AŞKINA

Özellikle evinde alması gereken bazı maçları; berabre bitirip; bir anda şampiyonluk potasından uzaklaşan Yılport Samsunspor; şimdiki yeni hedefini Play-Off olarak belirledi.
Bu haber 2019-04-23 18:26:42 eklenmiş ve 65 kez görüntülenmiştir.

 

Bu amaçla; önceleri, Şampiyonluk düşüncesiyle Samsun' un Mecidiye, Çiftlik gibi yerlere ve diğer bazı bölgelere asılan Samsunspor Bayrakları; şimdi Paly-Off aşkına dalgalanıyır.

Taraftarlar ve futbolçevresi; her ne kadar; şu anda lider Keçiörengücü ile arada 3 puan fark olsa da , bu saatten sonra Şamiyonluğun imkansızlığını belirtiyorlar.

Yılport Samsunspor; yeni ve tek hedefini, bu nedenle Play-Off olarak beirledi.Samsun' da UTAŞ Uşakspor ile  oynanan ve 4-0 Samsunspor lehine sonuçlanan farklı skora rağen; cömertçe harcaan bir çok gol fırsatı ve rakibin Samsun kalesindeki tehlikeli atakların, kaleci Furkan KÖSE tarafından başarıyla etkisiz hale getirilmesi, Samsunspor taraftarlarını, Play-off' lar öncesi endişeye sürükledi.

Ancak; buna rağmen taraftarlar ve tümşehir, Play- off' lardan başarıyla çıkıp, bir üst kategori olan 1. Lig' e yükselebilmenin hesaplarını yapıyor.

Kulüp Başkanı İsmail UYANIK ve Antrenör İsmet TAŞDEMİR, futbolcularını Play-off için manevi destekte bulunurken, taraftarlar da süre kısaldıkça, merak ve heyecan had safhaya ulaşmış durumda.

0lfzvc5vf7ehllinpe2g.jpg

25vqv4k6sf9kxbri2kr.jpg

ijf1nmugl98mkyipgz.jpg

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

sex shop

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.