İLÇE SPOR MÜDÜRÜ KARASLAN' DAN BOCCE MÜSABAKALARI AÇIKLAMASI

Samsun Alaçam Gençlik ve İlçe Spor Müdürü Cansu KARASLAN, Alaamilçesinde yapılan Bocce Grup Müsabakaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Bu haber 2019-04-08 13:44:21 eklenmiş ve 189 kez görüntülenmiştir.

 

02-05 Nisan 2019 tarihleri arasında İlçemizde yapılan yaklaşık 500 sporcunun katıldığı 2018-2019 Eğitim-öğretim Yılı Okul Sporları Bocce Gurup Müsabakalarında Genç Kızlar 1. si Alaçam MTAL, Yıldız Kızlar 1. si Alaçam Etyemez Alpaslan Gül O. O ve Yıldız Erkekler 3. sü Alaçam Atatürk O. O Türkiye Şampiyonası' na katılma hakkı elde ettiler.

Özverili çalışmaları neticesinde başarı elde eden takımlarımızın İdarecilerini, Öğretmenleri Gökhan Bozdemir , Tevfik Süzük ve Serdar Çorlu ile tüm sporcu evlatlarımızı tebrik ediyorum.

 Bu güzel organizasyonda büyük emeği olan Bocce İl Temsilcimiz Ramazan Çoban ' a , büyük fedakarlık ve özveriyle çalışan Hakem arkadaşlarıma, mesai gözetmeksizin gönülle çalışan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü' müz ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü' müz Personeli çalışma arkadaşlarıma, Okul Sporları Şube Müdürü' müz İbrahim Irmak ve tüm ekibine , bizlerden maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen; Alaçam Belediyesi 'ne, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' ne, Yurt Müdürlükleri' ne, Öğretmenevi Müdürlüğü' ne, Kızılay İlçe Temsilciliği' ne ve davetimize icabet edip bizleri yalnız bırakmayan İlçe Jandarma Komutanı' mız Samet KURUÇELİK 'e, İlçe Milli Eğitim Müdürü' müz Sezai Tural 'a, MHP İlçe Başkanımız Erdinç Gül 'e, İlçe Sağlık Grup Başkanı' mız Ertan Baş 'a, İlçe Tarım Müdürü' müz Mehmet Güreş' e, Halk Eğitim Merkezi Müdürü' müz Salih İleri' ye, Orman Bölge Şefi' miz Eyüp Can Çarkacı 'ya, Milli Eğitim Şube Müdürü' müz Fatih Mehmet Öztürkçe ' ye, Öğretmenevi Müdürü' müz Hüseyin Kara'ya,Yakakent Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kadir Çakır 'a, Öğretmenevi Müdür Yardımcımız Serhat Murat Karagöl ' e katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. "

4x579wonait9zmhhyo1.jpg

066tuwulb9elbu0e1k.jpg

tjwcgo5figy3perjgr4.jpg

Haber: Oktay ZERRİN

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.