TEKSTİLCİ AİLEYE MEMUR GELİN

Kocabaş ve Çalık Ailelerinin biricik çocukları, Seda ve Uğur ömür boyu sürecek birlikteliğe imza attılar.
Bu haber 2019-04-07 16:57:16 eklenmiş ve 655 kez görüntülenmiştir.

 

 

Ali Kocabaş ve Şükran Kocabaş'ın Tekstilci  oğlu Uğur Kocabaş ile Sevim - Mehmet Çalık çiftinin, Devlet Memur kızı  Seda Çalık  İstanbul Güneşlide bulunan ASYA Düğün salonunda gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. Uğur ve Seda'nın bu mutlu günlerinde Kocabaş ve Çalık ailelerinin sevenleri ve yakınları da yalnız bırakmadı.

İşadamı Mehmet Çalık-Sevim Çalık çiftinin  kızları Türk Telekom Memuru Seda Çalık ile HEYCES TEKSTİL Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabaş, Hüseyin Kocabaş, İbrahim Kocabaş’ın yeğenleri İşadamı  İstanbul Yenibosna’da faaliyet gösteren, Bafra Pide Restoran İşletmecisi Ali Kocabaş-Şükran Kocabaş çiftinin  oğlu Tekstilci Uğur Kocabaş'ın  İstanbul-Güneşli ASYA Düğün salonunda gerçekleşen düğün törenine,

cb13cwz0afhpe5j7y028.jpg

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, ASTAŞ HOLDİNG Hasan Kaya Aşcı, İstanbul Bafra Dernekleri Federasyonu (BADEF) Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu ve yönetimi- Federasyona bağlı Dernek Başkanları, Kadın Kolları Başkanları, Yönetimleri, Samsun Sanayici Yönetici İşadamları Derneği (SAYSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, HEYCES TEKSTİL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Levent Sezer, Mustafa Karaca, Siyasi Parti Temsilcileri, İşadamları, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Samsun'un Bafra Gökçeağaç Mahallesi sakinleri ile çok sayıda davetli katıldı.

KOCABAŞ ve ÇALIK Aileleri Düğün törenine bizzat katılan, Telefon ve Telgrafla mutluluklarını paylaşan tüm dostlarına teşekkür ettiler. 

Bizde TRT Bafra Temsilciliği ve Toprak Yapım olarak genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

fj11u2or63ri7in5u84.jpg

ETİKETLER : KOCABAŞ HEYCES TEKSTİL ÇALIK SAMSUN BAFRA SAYSİAD TRT BAFRA BADEF TELEKOM MEMUR TEKSTİL BAFRA PİDE ASTAŞ HOLDİNG UĞUR SEDA
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.