sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

İSMET İNÖNÜ 4. SINIF ÖĞRENCİLERİ ANITKABİR VE MECLİS' TE

Bafra' ın köklü ve güzide okullarından birisi olan; Bafra İsmet İnönü İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri; öğretmenleri ve öğrenci velileri, Başkent Ankara' ya bir gezi gerçekleştirdiler.
Bu haber 2019-04-04 17:43:25 eklenmiş ve 69 kez görüntülenmiştir.

 

Geziye katılan öğretmen, öğreni ve veliler, Anıtkabir ve Meclis' i de ziyaret ettiler. Öğretmen, öğrenci ve velileri; Ankara Nate Vega Akvaryumu' nu, Ankara Doğa ve Tabiat Müzesi' ni, Millî Şair' imiz Mehmet Akif ERSOY Evi' ni ve Türkiye Cumhuriyeti' nin temellerinin atıldığı İlk Meclis' i ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar.

Öğrencilere rehberlik eden öğretmenler ile öğrenci velileri, çocuklara Tarih' imiz ile ilgili bilgiler verdiler.

Ayrıca İstiklal Marşı şairimiz Mehmet Akif  ERSOY Evi' ni de ziyareteden öğrenci, öğretmen ve öğrenci aileleri, çocuklara Milli Şair Mehmet Akif ERSOY ile ilgili bilgiler de verdiler.

Bafra İsmet İnönü İlkokulu Müdürü Şerafettin ŞAHİN, Ankara Gezisi' ne katılan öğretmen, öğrenci ve öğrenci velilerine teşekkür etti.

nmwaguz21h4tey7y4f8c.jpg

p8dkyl1wdb2fbur6fwzl.jpg

tn1qz5a8q5ikwko6vu4a.jpg

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.