sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

ALTINYAPRAK' LI MİNİK ELLERDEN ORMANLARIMIZ ve AĞAÇ ÇALIŞMASI

Bafra Altınyaprak İlkokulu, Ana Sınıfı B ve D Şubesi öğretmen ve öğrencileri, Orman Haftası' nı çeşitli etkinliklerle kutladı.
Bu haber 2019-04-03 14:52:07 eklenmiş ve 74 kez görüntülenmiştir.

 

Minik eller; Orman Haftası dolayısıyla; haftayı Ana Okulu B Şubesi Öğretmeni Fatma YILDIZ ve Ana Sınfı D ŞubesiÖğretmeni Münevver Çakır GÜNEŞ rehberliğinde, çeşitli etkinliklerde bulundular.

Bu etkinlikler arasında; öğrencilere kesme, katlama ve yapıştırma tekniklerini kullandırarak, ağaç çalışması yaptırdılar.

Ağaçları birleştirrek, bir orman oluşturdular. Ormanın faydalarının konuşulduğu sohbetlerde; öğrenciler, ormanlar hakkında bilmedikleri birçok şeyi de bu sayede öğrenmenin sevinç ve mutluluğunu yaşadılar.

Bafra Altın Yaprak İlkokulu Müdürü Hacı AVCI, etkinliklerde emeği geçen Ana Sınıfı B ve D Şubesi öğretmenleri, Fatma Yıldız ile D ŞubesiÖğretmeni Münevver Çakır Güneş' e ve minik öğrencilere teşekkür edip kutladı.

hp7577cb9ni8bsqj2oo.jpg

jyxz7hosn21khe65xr9b.jpg

p8bg8mjfxk89h0c5es13.jpg

0x9e4j4iuk1gwqmp9g59.jpg

vyk6jqtlyiws1bg45xvs.jpg

Oktay ZERRİN- Bafra

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.