MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ESEN' DEN ASARCIK OKULLARINA ZİYARET

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN, Asarcık ilçesinde ilk olarak Asarcık Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek, okul binası, pansiyonu ve yemekhanesinde incelemelerde bulundu.
Bu haber 2019-04-02 18:12:46 eklenmiştir.

 

Saat 7: 45' te başlayan kahvaltıda; öğrencilerle bir araya gelerek kahvaltı yapıldı. Daha sonra Asarcık İmam Hatip Ortaokulu’nda incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü ESEN, okulun uyguladığı projeler hakkında bilgi aldı.

zcguhekt9lucytxrorl.jpg

Öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.  Asarcık İlçesinde görev yapan okul müdürleri ile toplantı yapan İl Müdürü Coşkun ESEN, okul müdürleri ile istişarelerde bulundu.

zrrypuajg4qxxabwfvhc.jpg

Akabinde; İlçe Kaymakamı Fatih İZMİR’ i makamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü ESEN, daha sonra yapımı devam eden Asarcık Anadolu Lisesi yeni binasında incelemelerde bulunarak bir an önce okul inşaatının tamamlanması için yapılacak çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

ogp6l5u9ybg3zdmc5.jpg

Asarcık ilçemizdeki yoğun programına; İl Öğrenci Meclisi Toplantısı' nda öğrencilerle  bir araya gelerek devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN, son olarak Atatürk İlk ve Ortaokulu' ndaki öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek ziyaret programını tamamladı.

ndmmn6318t4gl94x75xp.jpg

t1wybqa5uu7rm065npff.jpg

t1nlrfbww230qncneq.jpg

nf1nmvxuo1xsgtg9i52.jpg

poplwpzrm9qg89pwj42p.jpg

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.