sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

BAFRALI İŞ ADAMI AYDIN' IN ÖRNEK DAVRANIŞI

Bafralı işadamı Ali AYDIN' ın güvercin sevgisi takdir görüyor. Aydın' a; Bafra Cumhuriyet Meydanı' ndaki yeşil alanlarla çevrili parktaki güvercinleri beslerken rastladık.
Bu haber 2019-04-01 18:14:24 eklenmiş ve 181 kez görüntülenmiştir.

 

İşadamı Ali Aydın, güvercinleri beslemeyle ilgili şöyle dedi:

" Bu hayvanlara bakmak lazım, sahipsiz bunlar. " derken; güvercinleri besleyen bir arkadaşı da " güvercinlere bakmak boynumuzn borcudur " diye  karşılık verdi.

İşadamı Ali Aydın, sözlerine şöyle devam etti:

" İnsanlarda kesinlikle hayvan sevgisi olmalı. Yurt dışında bakıyorsunuz; tesisler onların yanında. O kadar insanlara alışmışlar ki İspanya' da ve her yerde bu böyle.

Yani bakıyorsunuz, insanlarla iç- içe hayvanlar. Doğayla bütünleşmişler oralarda. Bence biraz daha bilinçli olmamız gerekiyor. Hayvanları sevmeyen, insanları da sevemez.

İnsanlardan bu konuda biraz daha duyarlı olmalrını rica ediyorum. Teşekkürler. " şeklinde dugu ve düşüncelerini açıklarken arkadaşıda  “ Yaradılanı sevdim Yaratan’ dan dolayı “ diyerek bu sözlere atıfta bulundu.

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

 

 

ETİKETLER : AYDINLAR BAFRA ARÇELİK GÜVERCİN SEVGİSİ
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.