Bafra Belediye Başkan Adayları Oylarını Kullandı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Eşi oyunu kullandı Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, saat 10.00’da Bafra Mustafa Kemal İlkokulu’na babası, annesi ve eşiyle birlikte gelerek oy kullandı.
Bu haber 2019-03-31 13:55:07 eklenmiştir.

 

“SANDIKTAN ÇIKAN HER SONUÇ ÜLKEMİZ İÇİN FAYDALI OLSUN"

 Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi: ’’Eşim Asuman Kılıç hanımefendi ile oyumuzu kullandık. Uzun süren bir çalışma yaptık. İlçemizin hemen hemen her mahallesine gittik. Duygu ve düşüncelerimizi hemşerilerimizle paylaştık. Milletimizden destek talep ettik. Bugün ise milletimizin karar günüdür. Milletimizin sağduyusuna inanıyor ve vereceği karara saygı duyuyoruz. Sonuçların ülkemize ve milletimize güzellikler getirmesini diliyoruz’’ dedi.

 

 

İYİ Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy

İYİ Parti Bafra Belediye Başkan adayı Rızvan Aksoy, Mahalli İdareler Genel Seçimi için oyunu İmam Hatip Lisesinde kullandı.

Aksoy, Bafra İmam Hatip Lisesinde 11.00'da oyunu kullandı. Aksoy; “31 Mart seçimlerinin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Yoğun bir seçim temposu sonucu beklenen gün geldi. Seçimdir halk kimi arzu eder ise onu seçecektir. Nihayetinde tek bir ortak paydamız var o da “vatan, millet” tekrar seçimlerimizin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

 

CHP Bafra Belediye Başkan Adayı Kemal Bütüner

CHP Bafra Belediye Başkan Adayı Kemal Bütüner oyunu Altınyaprak Mahallesi'nde kullandı. 

Oy kullanmaya eşi Cavidan Bütüner ve oğlu Kerem Bütüner ile gelen CHP Adayı Kemal Bütüner, 1037 Nolu sandıkta oyunu kullandı

Bütüner, seçim sandıklarını tek tek gezerek seçimlerin Bafra'ya ve Türk Halkına hayırlı olmasını diledi.

 

 

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.