ŞAİR OKTAY ZERRİN' DEN BAFRA KAYMAKAMI ADANUR' A 3 ŞİİR KİTABI

Bu yıl ; 25- 31 Mart 2019 tarihlerinde, 55. si kutlanan Kütüphane Haftası' nda; Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR' a Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN, 3 şiir kitabını imzalı hediye etti.
Bu haber 2019-03-30 15:11:21 eklenmiştir.

 

Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Konferas Salonu' nda gerçekleşen; 55.Kütüphane Haftası kutlamalarına Bafra kaymakamı Amet ADANUR ve beraberindeki Protokol katıldı.

Bafralı şair ve yazar Oktay ZERRİN; Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR' a" Sevgi Ufkundan Şarkılara, Dünya Çocukla Güzel " ve " Sevgi Güneşi Çocuklar " adlı 3  şiir kitabını imzalı hediye etti.

Zerrin"Sayın kaymakamım; ben kızımın Samsun' daki işi nedeniyle Samsun Atakum' da ikamet diyorum ve genelde Samsun'da kalıyorum. O yüzden müsaade ederseniz burada size kitaplarımı imzalamk istiyorum." sözüne; tabiki şimdi de kitaplarınızı verebilirsiniz " şeklinde cevap verip teşekkür etti.

Oktay Zerrin de Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR'a teşekkür etti.İmza anında; Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Nurhan BAYINDIR ile Bafra Emniyet Müdürü Süleyman Gökay GÖKDOĞAN da hazır bulundu.

Haber Merkezi- Bafra

 

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.