sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

ŞAİR OKTAY ZERRİN' DEN BAFRA KAYMAKAMI ADANUR' A 3 ŞİİR KİTABI

Bu yıl ; 25- 31 Mart 2019 tarihlerinde, 55. si kutlanan Kütüphane Haftası' nda; Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR' a Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN, 3 şiir kitabını imzalı hediye etti.
Bu haber 2019-03-30 15:11:21 eklenmiş ve 181 kez görüntülenmiştir.

 

Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Konferas Salonu' nda gerçekleşen; 55.Kütüphane Haftası kutlamalarına Bafra kaymakamı Amet ADANUR ve beraberindeki Protokol katıldı.

Bafralı şair ve yazar Oktay ZERRİN; Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR' a" Sevgi Ufkundan Şarkılara, Dünya Çocukla Güzel " ve " Sevgi Güneşi Çocuklar " adlı 3  şiir kitabını imzalı hediye etti.

Zerrin"Sayın kaymakamım; ben kızımın Samsun' daki işi nedeniyle Samsun Atakum' da ikamet diyorum ve genelde Samsun'da kalıyorum. O yüzden müsaade ederseniz burada size kitaplarımı imzalamk istiyorum." sözüne; tabiki şimdi de kitaplarınızı verebilirsiniz " şeklinde cevap verip teşekkür etti.

Oktay Zerrin de Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR'a teşekkür etti.İmza anında; Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Nurhan BAYINDIR ile Bafra Emniyet Müdürü Süleyman Gökay GÖKDOĞAN da hazır bulundu.

Haber Merkezi- Bafra

 

 

ETİKETLER : ŞAİR OKTAY ZERRİN BAFRA KAYMAKAMI ADANUR ŞİİR KİTABI
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.