AKSOY; Artık Bu Şehir Gerçekten Değişim İstiyor, Gerçekleştiren İyi Parti Olacak!

31 Mart Mahalli İdari Yerel Seçimler kapsamın da İyi Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy,gündüz sırasıyla ilçede bulunan Bafra Organize Sanayi Sitesinde yer alan Fabio Hava Süspasiyon A.Ş Fabikası Kurucu Başkanı Mustafa Bacakcı'yı ve çalışanları ile BLUE DENİM Tekstil Fabrikası Kurucu Başkanı Fatih Tunç'u ile çalışanlarını ziyaret ederken, gece de ilk durağı Kemal Paşa Mahallesi seçmenleri, daha sonra da ikinci durağı olan Bahçeler mahallesi seçmenleriyle bulaşarak onlardan tüm gücünüzle sandıkta destek istedi.
Bu haber 2019-03-30 14:15:35 eklenmiştir.

 

Başkan adayı Rızvan Aksoy, artık seçimlere 1 gün kaldı. Seçmenlerimiz ya Bafra bildiğimiz gibi kalacak diyecek, yada " İyi Partiyi seçerek  Bu şehir artık değişim " istiyorum  diyecek.

 

İlçemizin derin sıkıntılarını ve sorunlarını çok iyi bilimiyoruz. Bu sıkıntılar ve sorunlar başta tarım, hayvancılık, tarihi kültürlerimizi iyi tanıtamamak ve işsizlik sorunu önümüzde var.

Özellikleilçemiz de işsizlik sorunu almış başını gidiyorsa, bundan dolayı göç veriyorsa bunlara artık dur demenin zamanı. Eğer halen bu şehrin insanları şebeke suyunu aspsetli borularından içmeye devam ediyorsa, buna da dur diyeceğiz. İlk geldiğimiz zaman şebeke suyunu içilir hale getireceğiz, şu an bildiğiniz gibi maalesef insanların çeşme suyunu içememekte.Ama biz bu sorunu da geldiğimiz süre zarfında en yakın sürede halledeceğiz  Gençlerimizi kötü alışkanlıklarından kurtarmak ve korumak için başta aileleriyle,Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle ve Milli Eğtim müdürlüğümûzle ortaklaşa yapacağımız çalışmalar olacak gençlerimiz için.Hatta belediye olarak inşallah Allah nasip ederse 4 kiritik mahallemize gençlerimiz için çok amaçlı spor komleksi saha yapacağız. Bayanlarımız ve yaşlılarımız için yine 4 mahallemizde putik pazar yerleri kurulacak. Bunlar zor bir iş değil, belediye'nin aslı görevi.

Organize Sanayi  sitesinde yarın kalan işler de 3 bin kişiye ihtistam sağlanacak. Bu nasıl olacak derseniz belediye ile ortaklaşa yapılacak firmalar üzerinden işsizlik sorunumuzu çözmüş olacak. Belediye'deki her harcamanın hesabı verilecek kul hakkı ve haram para yemiyeceğim çünkü biz de Allah korkusu var. Herkese eşit şartta hizmet verilecek. Rızvan Aksoy, olarak belediye'ye yatmaya değil, sıradan başkanlık yapmaya değil adam gibi hizmet etmek için çalışacağım.

Aksoy, Bafra'nın ekonomisini canlandıracağım.Bafra'yı her şeyi ile marka şehir  yapmaya geleceğim, bunuda yapacak donanım ve  bilgim var.

 

İlçem için çok ciddi hayallerim var, insana dayalı ve odaklı projeler hizmetlerim var, gelin bu hayalime ortak olun, birlik beraber için yeni Bafra oluşturalım.

 

Seçildiğim taktirde gönlümün kapısını sonuna kadar açacığım,Ekonomisiyle  güçlü ve canlanması için  insanlarımızın yüzünûn  gülmesi ve refah içinde yaşaması sizlerden tüm gücünüzle sandıkta vereceğiniz destekle mühürü işi bilene yani ehline vermiş olacaksınız.

 

Aksoy, 31 Mart Mahalli İdare Yerel Seçimler Ülkemize ve İlçemize hayırlar getirmesini diliyorum dedi.

 

 

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.