Rızvan Aksoy; Bafra Terk Edilmiş Masum Kaderini Bizimle Aşacak

31 Mart Mahalli İdari Yerel Seçimler kapsamında İyi Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy gündüz Cumhuriyet ile Tabakhane mahallesi'ndeki esnaflarını destek ziyaretinde bulunduktan sonra akşam da Çetinkaya mahallesindeki seçmenleriyle bulaşarak Bafra'yı canlandıracak olan kalıcı projelerinden bassetti.
Bu haber 2019-03-29 15:52:22 eklenmiştir.

 

İyi Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy, Bafra maalesef iktidar tarafından kaderine terk edildi.Hayata geçireceğimiz yeni yapıcı projelerle bu kara tahliyini bizimle kırarak ve isminden söz ettirecek hale gelecek.

 x5lzn0hak240bld3u79.png

31 Mart'tan sonra İktidar'ın ne yapacağını anlatan Rızvan Aksoy,Barajlar, köprüler, özelleştirildikten sonra yani satıldıkdıktan sonra sıra devletin kamu binaları var.Sata sata elimizde bunlar kaldı onları da sattıktan sonra devlet yandaşlarının hazırlamış olduğu yeni binalarda kiraca olacak, bu da oluyor ki Devleti top yekün kiraya çıkacak.Biz Ülkeyi 2007'den sonra yönetemiyorlar dediğimizde bize kızıyorlardı, geldiğimiz son nokta bu.Bu Ülke'nin tüm para getiren kaynaklarını yabancı sermayeye olmak üzere yandaşlarına satarak peşkeş çektiler.Millet bunları unutmadı,unutmayacak.

 4ys08b1ztabhv0eyd1az.png

Milletten aldıkları vergi paralarını talan ettiler.Gelirlerin %25'ni çarcur ettiler israf ettiler, yandaşlarını zengin ettiler vatandaşı da yoksullaştırdılar.

Bunlar zalimi de geçtiler ama bilmiyorl ar ki her zalimin sonu kötektir.

 ou0c20zjxdrd4ba0bkq.png

Aksoy,yaklaşık 40 yıldır siyasetin içindeyim,başkaları gibi tepeden inmedim, kimin ne olduğunu iyi bilen donalımlı bilgili kişiyim.

İnşallah ilçemiz de başta tarım, hayvancılık ve tarihi kültürümüzü canlandırdığımız zaman Bafra ekonomisi canlanacak insanımız canlanacak.

İlçemiz de Organize Sanayi bölgemiz de Sera ve Medikal OSB yarım eğer yarım işleti bitirdiğimiz zaman, yani onları hayata geçirdiğimiz zaman yaklaşık 3 bin kişiye iş imkanı doğacak.

 dll8mpuapdg09h7cw59k.png

Bunlar hayel değil, gerçek ama yapmasını bilirsen.İyi Parti Belediyeciliğin de bizler bunları hayata geçireceğiz sözünü de veriyorum.

Aksoy, yapılacak yeni proje hizmetleriyle Bafra'da üreticiden, emeklisine, yaşlısına,gençine, bayanlarımızdan,özürlü vatandaşlarımıza ve spor kulüplerine kadar herkesin yüzü gülecek.

Çalmayacağım, çırpmayacağım, yetim hakkı, kul hakkı ve haram para yemeceğim bunların da sözünü veriyorum Rızvan Aksoy olarak.

 c1nag2ilifevmxtzzi1c.png

Bunu da kimse unutmasın çalan olursa da gıtlağana sarılacağım, milletten aldığımız o paralar millete hizmet için fazlasıyla geri dönecek.Belediye tarafından milletten alınan vahiş vergi paraları tekrar hesaplanacak, ne alınması gerekiyorsa o alınacak, milletin sırtına vergi yükü fazla olmayacak.

 kcpiityd7yaj26fthkz.png

Aksoy, şu an da  iktidar seçimi almak için korkunç para harcıyor.Milleten kolayca aldıkları vergi paralarını harman sovurup duruyorlar, milleti öz parasıyla seçimler de gövde göstersi yapmak vicdansızlıktır zalimliktir.

 9ahjg16cv2e0pd1nbqm7.png

İyi Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy, ben gönlümüzün kapısını sonuna kadar açacağım sizinle çağ kapatıp çağ açan belediye başkanı olmak istiyorum, sıradan koltukta oturan vergi toplayan sıradan belediye başkanı olmak istemiyorum.Gerçek sesimize kulak verin artık bu şehir değişim istiyor adayın Rızvan Aksoy'a sahip çıkma zamanı hadi Bafra göster gücünü sandıkta.

ube5m029y6m6zokvjyzh.png

na5in3tnqjqo1irnn4.png

n78hk99al4ds2vplzo5.png

dynhgndsw1frz9zt8fw4.png

nig1d20ly46926kiea6.png

uogtbwr0dzzk2v2x3kdb.png

jxopttydamvxp471ass3.png

b6dzojf9mewsrao5hkx4.png

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.