BELEDİYE TESİSLERİNİ BELEDİYE İŞLETECEK!.

Atakum'da ticareti canlandıracak projelerle geldiğini belirten Zihni Şahin, "Belediyemizin tüm tesislerini belediye işletecek, Atakumlulular çalışacak, alışverişi Atakum esnafından yapacağız" dedi
Bu haber 2019-03-29 12:29:15 eklenmiştir.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Atakum'da ticareti canlandıracak, esnafın yüzünü güldürecek projelerle geliyoruz. Belediyemizin tüm tesislerini belediye işletecek, alışverişleri ise Atakum esnafımızdan yapılacak" dedi.

62ypuyylhpry6k9kdfkz.jpg

BAŞKAN ŞAHİN VE VEKİL KIRCALI, ESNAFLA BULUŞTU

Başkan Zihni Şahin, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte Atakent'teki Seçim İrtibat Bürosu'nda Yeni Mahalle esnafıyla buluştu. Başkan Şahin, Atakum'u kültür, turizm ve bilim kenti haline getirecek ve ticareti artıracak projelerini anlattığı esnaftan 31 Mart günü desteklerini istedi.

6z1g4bd3hio7h2d6et.jpg

BELEDİYE İŞLETECEK, ATAKUMLULAR ÇALIŞACAK

Kahvaltı sonrası esnafa seslenen Başkan Zihni Şahin, Atakum'un ticari hayatına büyük canlılık katacak, esnafın yüzünü güldürecek projelerle Atakum'u 5 yıl yönetmeye talip oldukların söyledi. Şahin, "Herkesin şunu çok iyi bilmesini istiyorum ki, halen faaliyetlerini sürdüren ve yenilerini ekleyeceğimiz tüm tesisleri Atakum Belediyesi işletecek. Yeni tesislerle yeni iş imkanları doğacak ve buralarda Atakumlu insanlarımız çalışacaktır. Her şeyimiz açık ve şeffaf olacak, böylece Atakum'un değerlerine değer katacağız" dedi.

nhaoiwz3o79gavstdro8.jpg

'PEŞKEŞE, İSRAFA ASLA İZİN VERMEM!..'

Atakum için planladıkları her bir proje ve hedefi yerine getirecek kadrolara ve potansiyele sahip olduklarını altını çizen Zihni Şahin, "Atakum'un ve Atakum Belediyesi'nin varlıklarını, imkanlarını ve tüm potansiyelini israf etmeden, kimseye peşkeş çekmeden, tasarruflu bir yönetim anlayışı ile harekete geçireceğiz. Her bir projemiz insanımızı kucaklayıcıdır, Atakum'un ekonomisini canlandıracaktır. Akvaryum, Deniz Feneri, Kocadağ’da tesisler, Güneykent, Atakum Global, ATAMEK, üreticimiz için Sözleşmeli Ürün Modeli, üreticlerimizin süt yoğurt, tereyag gibi ürünlerinin endüstriyel ürün haline dönüştürülmesi, başta sahil bölgesinde olmak üzere düzenleyeceğimiz, kültür ve sanat etkinlikleri, festival ve konserler, tüm bu proje ve planlamalar ve hizmetlerimizle Atakum’da yaşayan her vatandaşımız ekonomik canlanmayı hissedecek, yaşayacak ve yüzü gülecektir" diye konuştu.

v398rav89u5nfu2ttru.jpg

ALIŞVERİŞ ATAKUMLU ESNAFTAN YAPILACAK

Atakum'a yeni tesisler kazandıracaklarını da söyleyen Başkan Zihni Şahin, "Bu tesislerimiz ve turizm şehri yatırımlarımız ile oluşacak yerlerin tüm ihtiyaçları Atakum esnafından giderilecektir. Atakum hız kesmeden daha ileriye gidecek ve yükselecektir. Hep birlikte daha güzel, daha çok gelişmiş ve ileriye gitmiş, daha huzurlu ve düzenli bir Atakum’da yaşayacağız" dedi.

4ogv8t41nh3pnrs0ca.jpg

86x5kn7v6jdrq5hsc8hu.jpg

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.