GÖKCAMDER HAYIRLA YARIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Samsun’un Bafra İlçesine bağlı Gökçeağaç mahallesinde, “Gökçeağaç Camiler Derneği “ (GÖKCAMDER) kurulduğu ilk günden bugüne kısa bir süre geçmesine rağmen yapmış olduğu çalışmalar ve gerçekleştirildiği projeler ile yörede takdir görmeye devam ediyor.
Bu haber 2019-03-19 20:04:38 eklenmiştir.

Gökçeağaç Camiler Derneği  (GÖKCAMDER) şimdide Bafra ve Bölgesinde hasta yatağı ihtiyacı olan vatandaşlar için 80 adet modern hasta yatağı desteğinde bulunarak yatakların 40 adetini Bafra Belediyesine, 40 adetini ise Bafra Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmetine teslim etti.

Gökçeağaç Camiler Derneği  (GÖKCAMDER) Başkanı Av.Hasan Kuru 

teslimat töreninde yaptığı açıklamada,’’  Merkezi Bafra Gökçeağaç Mahallesinde bulunan, “Gökçeağaç Camiler Derneği” (GÖKCAMDER )Yönetim ve Kurucuları olarak hayırla yarışmaya devam ediyoruz. İhtiyaç sahiplerine verilmek üzere 80 adet modern hasta yatağı desteğinde bulunarak yatakların 40 adetini Bafra Belediyesi’ne, 40 adetini ise Bafra Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmetine teslim ettik.

Bizde gelen talepler üzerine ve yaptığımız çalışmalar neticesinde hasta yatağı eksikliğini fark ettik. Bunun için ne yapabiliriz derken köyümüzün yetiştirdiği değerli hayırsever iş adamına konuyu açtık. O da bizlere ne gerekiyorsa yapılacaktır diyerek ivedi şekilde hasta yataklarının gelmesine vesile oldu. Bizlerde Gökçeağaç Camiler Derneği  (GÖKCAMDER) ve yönetimi olarak hasta yataklarını yetkililere teslim ederek hayır dualar aldık.

Derneğimizin amacı mahallemizde/köyümüzde bulunan 3 adet caminin bakımı, gözetimi ve ihtiyaç sahibi olan ailelerimize maddi manevi destek olmak amacıyla kurulmuş bir dernektir. Bu nedenle derneğimizin amaçlarını gerçekleştirmek için bağışçılarımızdan başta derneğimizin kurucu başkanı iş insanın ve diğer bağışçılarımızın destekleriyle, ihtiyaç sahibi olan herkese destekte bulunmaktayız. Bu nedenle vesile olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah diğer kardeşlerimize de iyi bir örnek olacağını düşünüyoruz. Ve hayırla yarışmaya devam edeceğimizi buradan bildirmek istiyorum’’ dedi.

 

z0nznhb7m7b3baqiyc6j.jpg

Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.