sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

Kaymakam Adanur'a Öğrencilerden Ziyaret

BAFRA KAYMAKAMI AHMET ADANUR’A ÖZEL AK OKULLARI 3.SINIF ÖĞRENCİLERİ YÖNETİM BİRİMLERİNİ TANIYORUM ÜNİTESİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİLER.
Bu haber 2019-03-13 17:49:37 eklenmiş ve 145 kez görüntülenmiştir.

 

Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR’A makamında Özel Bafra Ak Okulu 3. Sınıf öğrencileri Yönetim Birimlerini tanıyorum ünitesi nedeni ile Yönetim Birimlerini yerinde görmek amacıyla 3. Sınıf öğrencilerinin katılımıyla  Kaymakamımız Sayın Ahmet ADANUR’A Yönetim birimleri hakkında öğrencilerimiz sorular sorarak bilgiler aldı. Sayın Kaymakamımız öğrencilerin yönetim birimleri hakkında öğrencilerimize bilgiler, verdi.Sayın Kaymakamımız öğrencilerin derslerini yapmalarını ve çok çalışmalısınız derslerinizde ne kadar başarılı olursanız bir okadar hedefinize ulaşırsınız Sayın Kaymakamımız Ahmet ADANUR ne yapmak istiyorsanız isteyin ama önce yapacağınız işinizi çok sevmelisiniz. Ve sevdiğiniz mesleğiniz sizleri daha çok umut verir. öğrencilerinde yönetim birimlerinin neler yapacağını öğrencilere bilgiler verildi.Sayın Kaymakamımız Özel Ak Okulları Sınıf Öğretmeni Emine ÖNER İngilizce Öğretmeni Ersoy KORKMAZ  Halkla İlişkiler Özla AYDIN’A yapılan ziyaretlerden memnuniyetlerini iletti.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.