sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

Rize’nin Kavurması Bafra’da

Samsun'un Bafra ilçesinde, Ev yemekleri ve Rize usulü Mıhlamasıyla tanınan, Cimilli İbrahim Türkmen, Son aylarda yemek mönüsüne şimdide Rize’nin o eşsiz Kavurmasını ekledi.
Bu haber 2019-02-28 17:08:20 eklenmiş ve 971 kez görüntülenmiştir.

 

Bafra’da Cumhuriyet Mahallesi Rıza Cami Sokak numara 17 de bulunan, “Cimilli’nin yeri” lezzetli ev yemeklerinin yanı sıra damak tadına uygun sürpriz ikramları da bulunan Cimilli İbrahim usta müşterilerinin kendi evlerindeymiş gibi rahat davranmalarını da sağlıyor. Ekonomik olmasının yanı sıra içten ve sıcak davranışı ise müşterilerini bağımlı hale gelmesine neden oluyor.

Cimilli İbrahim Türkmen, “Cimilli yemek salonu olarak her müşterimizi ailemizin bir ferdi olarak görüyoruz. Çünkü zaman zaman mönümüzü onların talepleri doğrultusunda belirliyoruz. Cimilli yemek salonu olarak müşterilerimizin çoğu memur hal böyle olunca’da günlük yemeklerimiz en saat 15- 16 gibi tükeniyor ve bir sonraki günün yemeklerinin hazırlıklarına başlıyoruz. Örneğin Rize usulü Kavurma haftada bir gün sadece Perşembe günleri yapıyoruz. Cuma günleri ise dana eti haşlama, Salı günleri ciğer sote gibi yemek çeşitlerimizi sunuyoruz. Diğer yemeklerimiz ise mevsimine göre değişik sebze yemekleri sunuyoruz.  Talep edildiğinde Rize usulü Mıhlama ise günün her saatinde yapılabiliyor” dedi.

Kavurmaya Talepler artıyor

Cimilli İbrahim Usta, Rize Usulü Kavurmanın müşterileri tarafından çok beğenildiğini bu yüzden her Perşembe günü sabah 8. 30 da Kavurmanın servise hazır olduğunu, öğlen servisinde ise tamamen tüketildiğini söyledi.

Yolunuz Bafra’ya düştüğünde belki sizde, Rize usulü Kavurmadan tatmak istersiniz diye, Tel: 0532 151 12 66

si7p2nwjf5xalggwqbf.jpg  

   

ETİKETLER : Bafra Rize Kavurma Muhlama Kuymak Rize kavurması ev yemekleri Cimilli ibo
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.