sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

Başkan Tosuner Bakan Pakdemirli’ye Brifing verecek

Samsun’un Bafra İlçesi Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşmek üzere Ankara’da.
Bu haber 2019-02-27 19:33:21 eklenmiş ve 582 kez görüntülenmiştir.

Başkan Tosuner Bakan Pakdemirli’ye Brifing verecek

Samsun’un Bafra İlçesi Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşmek üzere Ankara’da. 

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve yönetimi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, Bafra tarımı hakkında bilgi vermek üzere Ankara’ya gittiler. 

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Bafra tarımı ve hayvancılığı konusunda Bakan Pakdemirli’ye bilgi vereceklerini söyledi. Tosuner, “Bafra Ovasında Pazar payı yüksek ihracata yönelik tarım ürünlerinin yetiştirilmesinin yanı sıra lisanslı depoculuk konuları ile destekleme konularında görüşlerimizi aktaracağız Tarım ve Orman Bakanımız sayın  Bekir Pakdemirli bey randevu talebimizi geri çevirmeyerek bizleri onurlandırmıştır. Bakanımızın bu sıcak yaklaşımlarından dolayı, Bafralı çiftçiler adına şükranlarımızı sunuyorum” dedi. 

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner’in Bakan Pakdemirli ile gerçekleştireceği görüşme ise ilçede şimdiden merak konusu oldu.  

udz8yckconbr12h60hpt.jpg

ETİKETLER : Tarım Bakanlığı Ziraat Odası Bafra Samsun Brifing Bafra Ovası Lisanslı Depoculuk
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.