sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

Kocabaş O gece için ne dedi?

Bir dizi ziyaretlerde bulunan, İstanbul’da Bafralı genç iş insanı Heyces Tekstil Yönetim Kurulu ve Gökcamder Onursal Başkanı Ahmet Kocabaş,
Bu haber 2019-02-25 19:19:25 eklenmiş ve 770 kez görüntülenmiştir.

 

Bafra’da Görme Engelliler Derneğince Düzenlenen, Türk Halk Müziği Konserini de izledi. Kocabaş, solistlerin seslendirdiği birbirinden güzel türkülere zaman zaman eşlik etti.

Heyces Tekstil Yönetim Kurulu ve Gökcamder Onursal Başkanı Ahmet Kocabaş, Bafra’nın sosyal ve kültürel alanda adından çok sık söz ettirdiğini vurguladı. Kocabaş, “Bizler her ne kadar memleketimizden uzakta olsak da yüreğimiz doğup büyüdüğümüz bu topraklardadır. Heyces Tekstil olarak biz aile büyüklerimizden gördüğümüz yardımlaşma ve imece kültürünü gelecek nesillere taşımaya çalışıyoruz.

Bafra Görme Engelliler Derneğinin düzenlediği Türk Halk Müziği konseri mükemmeldi. Sizlerin aracılığı ile başta Dernek Başkanı Mustafa Kaplan ve nezdinde emeği geçen her kese teşekkür ediyorum böylesine güzel bir geceyi bize yaşattıkları için” dedi.  

Bafra Belediyesi Kültür Merkezinde Gerçekleştirilen Türk Halk Müziği Konserine şehir dışından Ahmet Kocabaş ile birlikte Astaş Holding Yönetim Kurulu, Bafralı İş insanı H. Kaya Aşcı, Badef Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu, İş insanı Dursun Aydın, Bafra Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Derebey  ve çok sayıda Bafralı Türk halk müziği severler katıldı.

 

 

 

ETİKETLER : Bafra görme engelliler derneği Türk halk müziği ASTAŞ JUKI HERCEYS TEKSTİL
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.