OKUL MÜDÜR YARDIMCISI TAŞHAN' IN ÖRNEK DAVRANIŞI

FAZLA ÖDENEN 2950 TL' Yİ BANKAYA İADE ETTİ Samsun Bafra'da görev yapan;Kızılırmak İlkokulu Müdür yarımcısı Süleyman Taşhan, örnek bir davranışa imza attı.
Bu haber 2019-01-23 19:15:00 eklenmiş ve 461 kez görüntülenmiştir.

 

Samsun Bafra'da görev yapan;Kızılırmak İlkokulu Müdür yarımcısı Süleyman Taşhan, örnek bir davranışa imza attı.

Süleyman Taşhan, Bafra şekerbank Şubesi' nden bir miktar para aldı. Ancak ne olduysa ondan sonra oldu ve Eğitimci Süleyman Taşhan olayı şöyle anlattı:

" Dün ( 22 Ocak Salı) Bfra Şekerbank Şubesi' nden bir miktar para aldım. Bir saat sonra, beni bankadan aradılar. Banka görevlisi; yanlışlıkla müşterilerden birisine fazlaödeme yaptıklarını söyledi.

Görevli, aldığım parayı saymamı ve bir hata lup olmadığını sordular. Ben de parayı saydım ve 2950 TL fazla ödenmiş olduğunu söyledim.

Bankaya gidip görevliye fazla yapılan ödemeyi iade ettim.Görevli bana " Milletimiz içinde böyledürüst insanlarnadir bulunur, teşekkür ederim. " diyerek beni onore etti.

Yüce Mevlam, bana kimsenin bir kuruşunu nasip etmesin diyerek fazlaparayı insanlıknamına iade ettim. Vicdanım bu yüzden çok rahat " şeklinde konuşarak duyguve düşüncelerini dile getirdi. "

Biz de; Bafra Kızılırmak İlkokulu Müdür Yardımcısı Süleyman Taşhan hocamızı, bu duyarlı ve örnek davranışı nedeniyle kutlarız.

Özel Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

ETİKETLER : süleyman taşhan okul müdürü kızılırmak ilkokulu
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.